Praca

Jesteś młodą, energiczną osobą której bliska jest ekologia i świat wina? Chciał(a)byś dołączyć do ekipy biodynamicznej Winnicy Wieliczka? Zgłoś się do nas!

Poszukujemy osoby na stanowisko:

MANAGER/ SPECJALISTA DS MARKETINGU I SPRZEDAŻY

Wymagania:

  • podstawy znajomości branży (doświadczenie w podobnej jest niewątpliwym atutem)

  • doświadczenie w handlu

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • znajomość podstaw obsługi programów graficznych

  • podstawy zarządzania mediami społecznościowymi

  • dobra organizacja czasu, dyscyplina

  • CRM

  • znajomość przynajmniej jednego języka obcego.

  • prawo jazdy kategorii B

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie działalności handlowej i promocyjnej

  • prowadzenie dokumentacji winnicy

  • obsługa klienta,

  • prowadzenie CRM

  • Wystawianie faktur

  • sporządzanie sprawozdań i deklaracji dla urzędów

  • prowadzenie magazynu

  • promocja firmy w mediach społecznościowych

  • organizacja imprez ( targi, kiermasze, pikniki) i ew. ich obsługa.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, choć nie ukrywamy, że jego dokładna wysokość zależy od kompetencji i zaangażowania kandydata.